Съгласно решение на КЕВР по Протокол № 53 от 04.03.2026 г., т. 6 е осигурена възможност и за дистанционно участие чрез програмата Microsoft Teams.
При провеждане на откритото заседание в реално време се излъчват образни и аудио данни на участващите и присъстващите на обсъждането лица с цел осигуряване на максимална публичност и прозрачност в работата на КЕВР като задача от важен обществен интерес, чието изпълнение е поверено от законодателя.
Доклад относно: заявление с вх. № Е-ЗЛР-Л-20 от 13.02.2026 на „ГАЗ ЕНЕРДЖИ ФАЙНЕНС“ ЕООД за издаване на лицензия за дейността „търговия с електрическа енергия“, с включени права и задължения на „координатор на стандартна балансираща група“Помощна информация Карта на сайта
© 2017 Комисия за енергийно и водно регулиране. Всички права запазени.