Събития

На 25.09.2025 г. (четвъртък) от 10:00 часа в сградата на КЕВР, бул. „Княз Ал. Дондуков“ № 8-10, ет. 4 ще се проведе открито заседание за обсъждане на доклад относно: заявление с вх. № Е-ЗЛР-Л-134 от 05.08.2025 г. за издаване на лицензия за дейността „производство на електрическа енергия“ с условие за изграждане на енергиен обект, подадено от „ТЕССА ЕНЕРДЖИ“ ЕООД.

25.09.2025

Съгласно решение на КЕВР по Протокол № 274 от 17.09.2025 г., т. 1, e осигурена възможност и за дистанционно участие чрез програмата Microsoft Teams.

При провеждане на откритото заседание в реално време се излъчват образни и аудио данни на участващите и присъстващите на обсъждането лица с цел осигуряване на максимална публичност и прозрачност в работата на КЕВР като задача от важен обществен интерес, чието изпълнение е поверено от законодателя.

Доклад относно: заявление с вх. № Е-ЗЛР-Л-134 от 05.08.2025 г. за издаване на лицензия за дейността „производство на електрическа енергия“ с условие за изграждане на енергиен обект, подадено от „ТЕССА ЕНЕРДЖИ“ ЕООД